Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

Şarkılarımı Nasıl Yayınlarım

Şarkımı Nasıl Yayınlarım?

Hazırlamış olduğunuz şarkı ve albümlerinizi dijital platformlarda yayınlayıp, dijital bir albüm sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bir yayıncıyla çalışmanız gerekir. Çünkü üretmiş olduğunuz şarkılar dijital müzik platformlarında ancak yapım ve yayın şirketleri tarafından yayınlanabilir.

Tek yapmanız gereken albümünüzü bize yollamanız. Şarkılarınızı Track Parça menüsünde bulunan üründen yayınlamak istediğiniz parça sayısı kadar satın almanız gerekmektedir. Sadece yayınlamak istediğiniz parça kadar track satın alabilir yada parçalarınız için alt kısımda bulunan ekstra özelliklerden satın alabilirsiniz. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra Kullanıcı Adınız ve Şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte Artist menüsüne giriş yapabilir parçalarınızı gönderebilir, profesyonel destek isteyebilir, satış ve istatistik rapor talebinde bulunabilir, ödeme geçmişinize ulaşabilirsiniz. Parçalarınızı ve albüm kapağınızı Artist menüsünden yükleyerek yayına hazırlayabilirsiniz.

Daha sonra uzman ekibimiz parçalarınızı dinleyecek ve değerlendireceklerdir. Yayın onayı aldıktan sonra ekimiz sözleşmenizi hazırlayacak ve kayıtlı email adresinize gönderecektir. Bunun sonucunda albümünüz tüm dünya ülkelerinde 300 den fazla farklı dijital platformda ( Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Beatport, Juno, Trackitdown, Muud, Amazon Music vs ) bizim aracılığımız ile hiç bir ön koşul olmadan yayınlanacaktır. Türkçe içerik müzikler sadece Türkçe kabul eden platformlarda yayınlanmaktadır. (iTunes, Spotify vs.) İngilizce ve elektronik dj müzikleri tüm platformlarda yayınlanmaktadır.

Aylık raporlama sayesinde talep ettiğinizde satış ve dinlenme raporu tarafınıza gönderilecektir. Ödemeler 3 aylık aralıklar halinde yapılmaktadır. Banka havalesi ve kripto para ile tarafınıza yapılmaktadır.

Ayrıca üzülmeyin Şarkını Gönder piyasada bulunan Labeller gibi zorlu kriterleri yoktur. Satılabileceğini, dinlenebileceğini düşündüğünüz tüm çalışmalarınızı yayınlayabilirsiniz.