Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Şarkını Gönder | Spotify - Apple Music - iTunes - Tik Tok / Genel  / Neden Bizimle Çalışmalısınız?
Neden Şarkını Gönder

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Şarkını Gönder Türkiye’nin en büyük yayın ağına sahip ve en eski dijital müzik yayıncısıdır. Şarkını Gönder bir 6Flow Records markasıdır. 12 yıllık geçmişi olan dijital müzik yayını yaptığımız öncü müzik şirketimizin alt labellerinden sadece bir tanesidir ve tüm müzik türlerinde şarkı yayınlamaktadır. Türkiye’nin ilk resmi Vevo yayıncısı, çalışmış olduğu bir çok partner sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın en geniş satış mağazası zincirine sahip müzik distribütörü durumundadır.

Sektörün en eskisi olmamızın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile doğru platform, hızlı ve korkusuz yayın ile tüm yeni yeteneklere geçmişte olduğu gibi Şarkını Gönder, tüm müzik tutkunlarına kendilerini tanıtmaları için fırsatlar tanımaktadır. Müzik şirketimizin öncülüğü ile yeni farklı labeller kurulmuş ve sektöre bizden sonra yeni hareketler katılmıştır. Diğer labellerin aksine Şarkını Gönder müzik yayını haricinde Video Klip dağıtımı da yapmaktadır. (Vevo, MTV vs)

Ön ödemesiz çalışma şekli ile ticaretten çok yeni yetenekleri duyurmayı hedeflemiş olan Şarkını Gönder, aylık raporlama, hızlı ve nitelikli yanıt veren destek ekibi ile şarkılarınızı yerli platformlar haricinde dünya çapında platformlarda da hızlı bir şekilde yayınlamaktadır.